İletişim / (0212) 428 19 20

Bize Yazın / salonseramoni@hotmail.com

Jimmy Jip Kamera Çekimi

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Düğün Organizasyonu / Jimmy Jip Kamera Çekimi
Sevdiklerinizle Paylaşın

 JİMMY JİP KAMERA ÇEKİMİ

Başta kına organizasyonu olmak üzere düğün, nişan, sünnet gibi etkinliklerinizde,vazgeçilmez bir hal haline gelen kamera çekimi oldukça önemlidir.Gelin damat çiftinin sonradan izlemesi ve çocuklarına anlatmanın en güzel yolu o mutlu günü kayıt altına almaktır. Kamera çekimi genellikle unutuluyor yada fiyatlarından dolayı geri planda bırakılıyor. Sonradan keşke dememek için bu mutlu günü en iyi ve kaliteli şekilde kayıt etmek gereklidir. 

Bilindiği üzere bazı şeylerin geri dönüşü yoktur. Gelin damat için önemli olan detayları gözden kaçırmamak ve HD çözünürlükte bir çekim yapmak gerekir.

Salonumuzda Jimmy Jib kamera ile hiç bir anıyı ve önemli olayları kaçırmamak şartıyla profesyonel çekim yapıyoruz. Jimmy Jib kameranın normal kameralara göre avantajı, her alanı ve açıyı rahatlıkla ve kolay bir şekilde yakalıyor olması ve kuş bakışı özel görüntüler sunmasıdır.
Ne yazık ki Jimmy Jib kameralar fiyatının pahalı olmasından dolayı bugün her salonda bulunmamaktadır. Salonumuzda HD kalitede ve son teknoloji kameralar ile donatılmış Jimm Jib Aparatı ve kamerası bulunmaktadır.
Her anınızı ölümsüzleştiriyoruz.

Copyright © 2018. Her Hakkı Saklıdır. Web Yazılım: Gökhan ÇİÇEK


Yükleniyor...